• II Bieg Nad Łąkami- Sukces Radosława Maćkowskiego

• ,,II Bieg Nad Łąkami” odbył się w niedzielę 5 czerwca 2022r. na terenie naszej gminy. Bieg wzbogaca ofertę Dni Wołomina. W duchu sportowej rywalizacji i zasad fair play, uczestnicy pokonują malowniczą i zróżnicowaną trasę biegów, która prowadzi przez łąki i leśne drogi. O wspaniałą organizację wydarzenia dba Ośrodek Sportu i Rekreacji Huragan Wołomin.

Uczeń klasy 4b- Radosław Maćkowski zajął I miejsce w kategorii chłopców na dystansie 350 metrów.

Serdecznie gratulujemy!

Opracowała: Justyna Wasiak

• PRZYTUL DRZEWO

• Uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji  PRZYTULENIA DRZEWA. Akcja ta ma celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczula na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru.

Czy wiesz, że rocznie w Polsce wybucha ponad 6000 pożarów lasów? A czy wiesz, że praktycznie 77% tych pożarów powstało z winy człowieka! Pokażmy, że los lasów nie jest nam obojętny!

Drzewa nie będą wobec nas obojętne. Faktem jest, że drzewoterapia, czyli zielona energia drzew ma niesamowity, uspokajający wpływ na nasze zachowanie. Dzięki akcji PRZYTULENIU się do DRZEWA nie tylko pokażemy mądrą postawę leśną, ale i zyskamy coś dla siebie.

#straznicylasow

Małgorzata Krzemińska

• Wojewódzki Konkurs Literacki pt.; ,,Moim autorytetem – Patron mojej szkoły"

• Wojewódzki Konkurs Literacki pt.; ,,Moim autorytetem – Patron mojej szkoły" pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty, został rozstrzygnięty.„Projekt realizowany jest w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości”, towarzyszącego logo Programu Wieloletniego „Niepodległa”.Uczennice naszej szkoły- Daria Borkowska i Natalia Kubuj otrzymały wyróżnienia.Uroczysty finał,  odbył się 2 czerwca 2022 r. o godzinie 11.00 w „Centrum Edukacyjnym Przystanek Historia” na ul. Marszałkowskiej 21/25 w Warszawie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Opiekun konkursu- Justyna Wasiak